Blok silnika Cummins 6LT, 6LTAA
W naszej ofercie blok silnika Cummins 6LT, Cummins 6LTAA, który znalazł zastosowanie w maszynach budowlanych, przemysłowych oraz rolniczych.
Blok silnika stanowi główny element konstrukcyjny tłokowego silnika spalinowego.
Oprócz bloku silnika Cummins 6LT, Cummins 6LTAA proponujemy również inne części, np. tuleje, panewki, głowice, korbowody, termostaty, pompy paliwa, tłoki itp.
Posiadamy wszystkie części zamienne do silników:
- Cummins 6LT
- Cummins 6LTAA
- Cummins 6LTA
- Cummins 6LTAA 8.9
- Cummins 9.3
- Cummins 9.5
- Cummins 6LTAA8.9
- Cummins 6LTAA9.5
- Cummins 6LTAA9.3
- Cummins L8.9
- Cummins 6LTAA8.9-C360
- Cummins 6LTAA8.9-C340
- Cummins 6LTAA8.9-C325
- Cummins 6LTAA8.9-C300
- Cummins 6LTAA8.9-C260
- Cummins 6LTAA8.9-C240
- Cummins 6LTAA8.9-C220
Blok silnika Cummins 6LT, 6LTAA dostępny od ręki.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat silników Cummins 6LT, Cummins 6LTAA zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Czy wiesz, że...
Przed przykryciem kabla piaskiem w rowie należy założyć na nim opaski rozpoznawcze (oznaczniki), wykonane z taśmy ztworzywa sztucznego lub z ołowiu z wytłoczonymi cechami kabla. Opaski zakłada się co 10 m, oraz przy mufach, skrzyżowaniach, wejściach do kanałów kablowych, rur itp. Opaski rozpoznawcze zakłada się dla umożliwienia w przyszłości rozpoznania kabla w razie odkopania go w czasie jakichś robót ziemnych lub w razie jego uszkodzenia. Rozpoznanie kabla poszukiwanego, leżącego w rowie obok kilku innych, jest sprawą bardzo ważną, a bez opasek bardzo trudną. Na opasce wytłacza się następujące cechy: symbol i numer linii; typ kabla; znak użytkownika kabla; rok ułożenia kabla. Przed zasypaniem kabla ziemią należy przyssać go warstwą piasku o grubości 10 cm i przykryć cegłami, nakrywami kablowymi lub gąsiorami. Stosuje się również układanie na kablu wąskiego pasa folii z kolorowego tworzywa sztucznego, która przy odkopywaniu kabla dobrze sygnalizuje jego obecność. Ponadto należy jeszcze nanieść na plan odległości kabla i muf od stałych punktów terenu.Po zasypaniu rowu kablowego ubija się ziemię i przywraca nawierzchnię do poprzedniego stanu, oraz oznacza trasę kabla za pomocą słupków wkopanych co ok. 100 m i w miejscach zmiany kierunku trasy - na terenach niezabudowanych i z dala od charakterystycznych stałych punktów terenu. Słupki nie powinny utrudniać komunikacji. Należy na nich umieścić trwałe napisy, zawierające znak użytkownika kabla, kierunek przebiegu kabla, oraz literę K jako ogólny symbol kabla.
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.
D y s p o n u j e m y
mobilnym serwisem