Części zamienne Iseki E3AD1
Posiadamy części zamienne silnika Iseki E3AD1, które znalazły zastosowanie w sprzęcie rolniczym, ogrodowym, mini traktorkach, ciągniakach, kosiarkach do trawy, koparkach oraz maszynch budowlanych.
W naszym sklepie znajdziesz wszystkie części do silnika Iseki E3AD1 z maszyn budowlanych, rolniczych, ogrodowych, ciągników, kosiarek do trawy, koparek i mini traktorków.
Isuzu 3AD1 części
- głowice
- uszczelki głowicy
- zawory głowicy
- pierścienie
- tłoki
- panewki
- świece żarowe
- wały korbowe
- wtryskiwacze
- termostaty
- pompy paliwa
- pompy oleju
- pompy wody
- uszczelki
- uszczelniacze wału
- cewki gaszenia
- korbowody
Części silnika Isuzu 3AD1 występują w koparkach, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy, maszynach budowlanych oraz w sprzęcie rolniczym i ogrodowym - dostępne od ręki z naszego magazynu.
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat silnika Isuzu 3AD1, skontaktuj się z nami, a my chętnie Ci pomożemy.
Czy wiesz, że...
Reflektor przeciwmgłowy wytwarza strumień światła o dużym kącie w płaszczyźnie poziomej i niewielkim kącie w płaszczyźnie pionowej; taki kształt plamy świetlnej uzyskuje się przede wszystkim dzięki odpowiedniemu ryflowaniu szyby. Ryflowanie szyby reflektora dalekosiężnego powinno zapewnić ukształtowanie strumienia światła o stosunkowo niewielkim kącie w płaszczyźnie poziomej i-pionowej, a równocześnie o dużej światłości. Element optyczny jest mocowany w korpusie lub bezpośrednio w gnieździe przedniej części nadwozia. Konstrukcja mocowania umożliwia kątową regulację osi optycznej elementu w płaszczyźnie pionowej i poziomej. Ustawienie osi optycznej reflektorów dodatkowych w stosunku do pojazdu w obu płaszczyznach przeprowadza się przez obrót lub pochylenie całego reflektora. Zamocowanie żarówki w oprawce odbłyśnika jest realizowane z pomocą sprężyn o odpowiednim kształcie. Żarówka ma trzy zaciski wtykowe, na które nasadza się złącze z trzema gniazdami wtykowymi; do nich są dołączone przewody doprowadzające napięcie do żarnika światła drogowego i żarnika światła mijania; przewód trzeci łączy żarówkę z masą. Przesłona żarówki zasłania od przodu żarnik światła mijania, ograniczając w ten sposób niebezpieczeństwo olśnienia innych osób promieniami świetlnymi, emitowanymi bezpośrednio przez żarnik. Reflektor główny może być dostosowany do umieszczenia w nim światła pozycyjnego przedniego. W tym celu w odbłyśniku jest dodatkowy otwór, w którym jest zamocowana w oprawce żarówka światła pozycyjnego. Własności świetlne reflektorów głównych określa się przez pomiar natężenia oświetlenia w charakterystycznych punktach ekranu pomiarowego, ustawionego w odległości 25 m od reflektora i oświetlonego badanym reflektorem, przy użyciu wzorcowej żarówki. Wspomniane punkty pomiarowe odtwarzają charakterystyczne miejsca oświetlenia drogi. Przy oświetleniu ekranu światłem drogowym jednego reflektora, natężenie oświetlenia w osi optycznej reflektora nie może być mniejsze od 32 lx; odpowiada to zasięgowi reflektora 140 m. W reflektorze z żarówką halogenową H4 natężenie oświetlenia nie może być mniejsze od 48 lx i większe od 240 lx, co odpowiada zasięgowi 175 m i 390 m.
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.
D y s p o n u j e m y
mobilnym serwisem