Iseki E365 głowica
Głowica, uszczelniacze zaworowe silnika Iseki E365, który znalazł zastosowanie w koparkach, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy, sprzęcie rolniczym i ogrodowym oraz maszynach budowlanych.
Wszystkie części zamienne do silnika: głowica, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silnika Iseki E365 dostępne od ręki.
Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.
Czy wiesz, że…
W obliczeniach wytrzymałościowych nie przyjmuje się nigdy obciążeń, które by mogły spowodować zniszczenie części konstrukcji, ale znacznie mniejsze, wynoszące tylko pewną część wytrzymałości. Tę dopuszczalną wartość obciążenia przypadającą na 1 mm2 przekroju ciała nazywamy naprężeniem dopuszczalnym. Naprężenie dopuszczalne przyjmuje się w zależności od pewności, jaką chcemy uzyskać dla danego rodzaju konstrukcji. Ta pewność uzależniona jest od rodzaju obciążeń, które mogą być stałe, zmieniające się, np. od zera do pewnej największej wartości i przemienne, czyli zmieniające się w granicach największej wartości, np. raz na rozciąganie, a drugi raz na ściskanie. W nauce o rzutach używa się następujących nazw: przedmiot, który obrazujemy, nazywa się przedmiotem rzutowym; jego obraz - rzutem; płaszczyznę, na której powstaje rzut (obraz) płaszczyzną rzutu albo rzutnią; proces konstruowania rzutu - rzutowaniem. Rzutując linię, figurę płaską lub bryłę na płaszczyznę rzutów, wyobrażamy sobie, że ze wszystkich punktów, np. danej bryły, poprowadzone zostały w określony sposób proste rzutujące, z których każda wyznacza odpowiedni rzut. W praktyce dla skonstruowania rzutu nie trzeba rzutować wszystkich punktów. Na przykład dla znalezienia rzutu odcinka prostej wystarczy znaleźć tylko rzuty jego końców i połączyć ze sobą linią prostą. Rzuty pozostałych punktów odcinka leżą na tej linii.
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.
D y s p o n u j e m y
mobilnym serwisem