KOMATSU PC50 uszczelka głowicy silnika YANMAR koparki
Oferujemy uszczelke głowicy do silnika YANMAR, który pracuje w koparkach KOMATSU PC 50.
Posiadamy na miejscu dostępną uszczelkę pod głowicę do KOMATSU PC 50.
W ofercie oprócz uszczelki pod głowicę posiadamy również uszczelke pokrywy zaworowej, zestaw uszczelek, uszczelke miski olejowej, komplet uszczelek zawierający uszczelki kolektorów oraz inne uszczelki.
Obsługujemy wszystkie typy silników Isuzu z KOMATSU PC50,
a także: z KOMATSU PC50MR2 GALEO.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Czy wiesz, że...
Przed przystąpieniem do pomiaru należy sprawdzić wskazanie zerowe na podziałce kątowej, co jest równoważne z normalnymi położeniem układu kresek nastawnych umieszczonych w polu widzenia okularu obserwacyjnego mikroskopu. Zależnie od wielkości mierzonego wymiaru bębny miernicze (oraz ewentualnie sanie mikroskopu uniwersalnego) należy tak nastawić, żeby w pełni wykorzystać przemieszczania podczas pomiaru. Po ustawieniu mierzonego przedmiotu na stoliku przedmiotowym lub zamocowaniu go w kłach należy wyregulować ostrość widzenia tych elementów przedmiotu, które mają być mierzone. Przez obracanie obydwoma bębnami mierniczymi (lub dodatkowe przesuwanie sań w przypadku mikroskopu uniwersalnego) należy ustawić odpowiedni punkt mierzonego przedmiotu w polu widzenia okularu obserwacyjnego tak, żeby się znalazł w środkowym punkcie układu kresek. Dokładne nastawienie kreski nastawnej okularu obserwacyjnego osiąga się wtedy, gdy połowa grubości kreski jest widoczna na tle obrazu przedmiotu, a druga połowa jest widoczna poza przedmiotem. Po tak dokonanym nastawieniu punktu A odczytuje się i odnotowuje wskazania na bębnach mierniczych lub w okularach obserwacyjnych w przypadku pomiaru na mikroskopie uniwersalnym. Odczytane wartości wyznaczają odciętą xA oraz rzędną yA punktu A względem początku układu współrzędnych, który należy przyjmować dla zerowych wskazań przyrządu tak dla kierunku przesuwu wzdłużnego, jak i poprzecznego. W podobny sposób nastawia się drugi punkt mierzonego przedmiotu, odczytując jego współrzędne xB oraz yB, przy czym dąży się do tego. żeby drugi punkt był położony na tej samej rzędnej ty A = yB) albo na tej samej odciętej {xA = xB). Obliczone różnice odpowiednio zestawionych odczytań dają wartość zmierzonego wymiaru.
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.
D y s p o n u j e m y
mobilnym serwisem